Služby

 

Rády vám vytvoříme takový prostor, který vystihne vaši individualitu. Hravě si poradíme s bytovým designem i s interiérem komerčních prostor, jako třeba penzionů, chalup k pronájmu, obchodů nebo restaurací.

eklektik_sumperk_logo_small_c

INTERIÉR NA MÍRU

Ten pocit, když vejdete do vlastního království, kde je vše takové, jaké jste si to vysnili. Pomůžeme vám vytvořit si nový jedinečný prostor, který bude designový a zároveň funkční. Pohrajeme si s tím, jak zakomponovat vaše oblíbené kousky nábytku a jak prostoru dodat tu správnou atmosféru. Propojíme naše zkušenosti s vašimi představami.

 

 

REFRESH INTERIÉRU

Jestli máte chuť si vylepšit stávající bydlení a zároveň cítíte, že kompletní přestavbu nepotřebujete, rády vašemu současnému interiéru oblékneme nový neokoukaný kabátek. Design vašeho domova oživíme a stylově sjednotíme, aby se vám v něm příjemně bydlelo. Umíme pracovat s málem a vytvořit pro vás nečekaně hodně.

 

 

Home staging

Využijte efektivní způsob, jak při prodeji naplno ukázat potenciál vaší nemovitosti. Interiér vám nadekorujeme tak, že svým atraktivním vzhledem hned předčí ostatní realitní nabídky. A protože si lidé takto připravený prostor snadněji představí jako svůj budoucí domov, budou ochotni ho koupit rychleji a mnohdy i za vyšší cenu. Nechte kupující se do vaší nemovitosti zamilovat. 

 

 

ARANŽOVÁNÍ VÝLOH

Ukažte se světu v nejlepším světle a upoutejte pozornost. Jestli už vám došla inspirace, tak my vám vykouzlíme nápaditou výkladní skříň na míru, která vašemu obchodu dodá originalitu a přitažlivost. Mějte odvahu být jiní. Kolemjdoucí si vaši prodejnu snadněji zapamatují a začnou být zvědaví, co dalšího jim uvnitř nabízíte.

 

 

INTERIÉROVÉ PORADENSTVÍ

Možná váháte s výběrem nábytku a dekorací. Možná máte malý prostor a nevíte, jak v něm elegantně skloubit více funkcí. Nebo se jen chcete ujistit, že postupujete správně. A rozmanitá nabídka barev, stylů a materiálů v obchodech vás jen mate. Nebojte, společně zjistíme, co vám vyhovuje. Můžete s námi konzultovat své otázky a nápady, rády do vašeho projektu vneseme nové myšlenky.

 

 

Abyste si výsledky naší práce mohli dobře představit, nakoukněte do našich realizací. Nebo se rovnou zastavte v našem obchůdku v historickém centru Šumperka, kde si můžete některé kousky radosti osahat a zakoupit. Skládáme oku lahodící kolekce z nových i pečlivě vybraných vintage pokladů, které dokreslí váš interiér. 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...